Strefa mieszkańca

STREFA MIESZKAŃCA

W tym miejscu mają Państwo możliwość sprawdzić aktualny stan swojego salda. Przy pierwszym logowaniu proszę o dokładne zapoznanie się z wersją demo systemu oraz dokumentacją systemową, zakresie najczęściej zadawanych pytań.

Wszelkie uwagi dotyczące zamieszczonych informacji księgowych prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres reklamacje@lidar.pl lub telefonicznie w poniedziałki oraz środy w godz. 8:30 -15:30 oraz w piątki 7:30-14:30 podczas telefonicznych dyżurów Działu Ekonomiczno-Finansowego (księgowości). Internetowa Informacja Księgowa jest aktualizowana raz w tygodniu, na podstawie ostatnio otrzymanego wyciągu bankowego.

strefa klienta lidar

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA PODAWCZA

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości usług oddajemy do Państwa dyspozycji zintegrowany system zarządzania informacją w firmie.

Jest to elektroniczna książka podawcza, która automatycznie rejestruje każdą wiadomość od Państwa przesłaną na adres reklamacje@lidar.pl

Na podstawie wdrożonej procedury następuje rozpatrzenie złożonego pisma oraz udzielenie odpowiedzi w terminie do 14 dni.

Odpowiedź zostanie udzielona w formie pisemnej i przesłana na aktualny korespondencyjny adres właściciela.

Login i hasło znajduje się na pierwszym zawiadomieniu otrzymywanym przez właściciela lokalu. Zawiadomienie jest dostarczane przez Administratora w przeciągu dwóch pierwszych miesięcy od momentu rozpoczęcia współpracy z Lidar.

Jeżeli zapomniałeś swój login lub hasło, wypełnij formularz. Login i hasło zostanie doręczone na adres korespondencyjny.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Imię i nazwisko / Nazwa firmy *

Adres email *

Numer telefonu *

Miejscowość *

Ulica *

Numer domu oraz lokalu*

Kod właściciela *

Adres doręczenia *

Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu wysłania loginu i hasła do Strefy Mieszkańców znajdującej się na stronie www.lidar.pl , przez Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami z siedzibą w Warszawie (02-736), ul. Wróbla 23, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców m. st. Warszawy pod nr 509472, Regon: 015447608; NIP: 1130915997. Jednocześnie Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami informuje, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Aplikacja mobilna E-Kartoteka

Udostępniliśmy naszym mieszkańcom możliwość korzystania z aplikacji mobilnej E-Kartoteka w której znajdziecie Państwo informacje o swoich rozliczeniach.

 

Call Now Button