Utrzymanie porządku i zieleni na terenie nieruchomości

KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Firma LIDAR ? Zarządzanie i Administracja Nieruchomościami zatrudnia zespół fachowców, którzy świadczą usługi kompleksowego utrzymania czystości na terenie zarządzanej nieruchomości. Profesjonalnie zadbamy o czystość wewnątrz budynków i odpowiednią pielęgnację zieleni na terenie należącym do nieruchomości. Nasza praca w tym zakresie wpisuje się w dążenie do zapewnienia klientom optymalnego miejsca pracy i wypoczynku gwarantującego komfort i zadowolenie mieszkańców.

Szczególnie dużą uwagę przykładamy do ochrony środowiska naturalnego. W naszej pracy w zakresie utrzymania porządku i zieleni stosujemy wyłącznie preparaty biodegradowalne. Wykorzystujemy również wysokiej jakości, energooszczędny sprzęt, który wspiera naszych pracowników w świadczeniu usług wysokiej jakości.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Skontaktuj się

KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE ZIELENI

Nasza oferta usług w zakresie utrzymania porządku i czystości dostosowana jest do indywidualnych potrzeb danej nieruchomości oraz wymagań stawianych przez mieszkańców i ich możliwości finansowych. W ramach naszej oferty proponujemy Państwu skorzystanie z usługi utrzymania czystości:

  • na klatkach schodowych i korytarzach,
  • w pomieszczeniach technicznych,
  • w garażach i piwnicach,
  • na utwardzonym terenie otaczającym nieruchomość.

Zachęcamy także do skorzystania z usług związanych z utrzymaniem zieleni. W tym zakresie LIDAR proponuje pielęgnację trawników, drzew, krzewów i żywopłotów oraz dbałość o byliny, trawy, rośliny cebulowe i jednoroczne.

Call Now Button