Skontaktuj się z nami

ul. Kowalczyka 9 lok. B

03-193 Warszawa

KONTAKT LIDAR

LIDAR to firma ceniona na rynku usług zarządzania i administracji nieruchomościami. Pracujemy w Warszawie i okolicach.

Wieloletnie doświadczenie oraz zgrany zespół fachowców sprawiają, że oferujemy wysokie standardy współpracy zarówno wspólnotom mieszkaniowym i deweloperom, jak i właścicielom obiektów o charakterze komercyjnym.

Dla naszych partnerów świadczymy usługi profesjonalnego zarządzania i administracji nieruchomościami, dzięki którym mieszkańcy oraz użytkownicy lokali uzyskują pełen komfort korzystania z budynków i ich najbliższego otoczenia.

Prowadzimy również obsługę finansowo-księgową nieruchomości oraz wykonujemy prace związane z utrzymaniem porządku i zieleni. Realizujemy także drobne prace naprawcze i remontowe na obiektach oraz dbamy o utrzymanie pełnej sprawności technicznej budynków.

Zatrudnieni w firmie LIDAR specjaliści od zarządzania i administracji nieruchomościami pomogą również w sprawach związanych z obsługą prawną czy windykacją zaległych należności.

Nasze doświadczenie sprawdzi się też w trakcie oceny rozwiązań projektowych czy odbiorze lub przekazaniu lokali do eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta w zakresie usług zarządzania i administracji nieruchomościami spełni Państwa oczekiwania.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Imię i nazwisko / Nazwa firmy *

Adres email *

Numer telefonu *

Adres *

Treść wiadomości

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o Administratorze Danych, dostępną w treści Polityki Prywatności
Wyrażam zgodę na dokonywanie przez Więcej...

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest Inverter Sp. z o.o. z Więcej...

Oświadczam, że zostałem poinformowany o Więcej...

Call Now Button