O Nas

LIDAR ? ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Lidar Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami z Warszawy to firma istniejąca na rynku nieruchomości od 2001 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz rzetelna praca zaowocowała zyskaniem wielu usatysfakcjonowanych klientów w dziedzinie zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz obsłudze Wspólnot Mieszkaniowych. Jako zarządca nieruchomości zajmujemy się również obiektami komercyjnymi oraz spółdzielniami mieszkaniowymi. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Zakres naszych usług obejmuje: księgowość wspólnot mieszkaniowych, utrzymanie czystości oraz obsługę techniczną nieruchomości i okresowe przeglądy budynków. W administrowaniu nieruchomością kierujemy się profesjonalizmem i odpowiedzialnością.

Stawiamy przede wszystkim na naszych pracowników, którzy kompetentnie i dynamicznie wykonują swoje obowiązki oraz powierzone zadania. Nasi zarządcy i administratorzy to profesjonaliści, posiadający pełne przygotowanie do pracy związanej z zarządzaniem i administrowaniem budynkami.

Ocena rozwiązań projektowych Lidar Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Skontaktuj się

NOWOCZESNE METODY

W swojej pracy bazujemy na nowoczesnych metodach, wykorzystując sprawdzone procedury, udoskonalane i aktualizowane oprogramowanie firmy ZUI Mieszczanin zarówno w zakresie obsługi finansowo-księgowej, jak i technicznej. Umożliwiamy również dostęp do kartotek księgowych i rozliczeń przez internet.

Optymalny poziom administrowania nieruchomością osiągamy dzięki dokładnemu uzgodnieniu sposobów komunikacji oraz raportowania na wczesnym etapie współpracy.

Firma, w zakresie administrowania budynkami, przeprowadza okresowe przeglądy techniczne wymagane przepisami prawa budowlanego. Bogata wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na optymalną administrację nieruchomościami. Zapewniamy kompleksowe warunki eksploatacji budynku.

Wykwalifikowany w szerokim zakresie kategorii ?zarządzanie nieruchomościami? i doskonale zgrany zespół ludzi, dokładne i skuteczne procedury oraz posiadane licencje stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki temu nasi klienci mogą czuć się pewnie i bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu i naszej siedziby na warszawskim Mokotowie.

Call Now Button